Select Page

Vince Vaughn a další hvězdy pózují pro idiotské “business stock” fotografie

Vince Vaughn a další hvězdy pózují pro idiotské “business stock” fotografie

Vince Vaughn a další hvězdy zapózovali, aby napodobili “stock fotografie” z prostředí byznysu.  Má to být poměrně originální způsob reklamy k jejich novému filmu Nepovedenej kšeft (Unfinished Business). Odhaduje se, že premiéru bude mít v ČR 24.09.2015. Proč zvolili tekový typ reklamy?

Zdarma k dostání stock fotografie (výraz stock si vysvětlíme v příštím článku) jsou často káčovité a proto terčem posměchu. A ke komedii se tento nápad pro reklamu skvěle hodí. Herci napodobovali především fotografie známé firmy Shutterstock, která je známá svými “příliš čistými a nerealistickými” fotografiemi z pracovního prostředí.

Dvanáct fotografií bude opravdu dostupných zdarma ke stažení kolem tří týdnů zde. Nyní máte první čtyři, tak stahujte, ale náhled všech dvanácti pro vás mám již nyní!

About The Author

Bára

Zabývá se reklamou téměř ve všech jejích podobách. Živí se jako grafik, copywriter, fotograf a reklamní poradce. Svět umění ji baví a fascinuje a tak dává dohromady to nejlepší a nejzajímavější, co se jí podaří najít, aby všichni se stejným zájmem našli to nejlepší na jednom místě.

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Pin It on Pinterest

Share This