Select Page

Negativní vesmírný design od Noma Bar

Negativní vesmírný design od Noma Bar

Izraelský umělec Noma Bar studoval grafický design a typografii na Jerusalémské Akademii Umění a designu, než se přestěhoval do Londýna v roce 2001.

Jeho řemeslo lze popsat jako vizuální komunikaci, kombinuje dovednosti umělce, ilustrátora a designéra. Noma říká, že se snaží o” maximální komunikaci s minimálními prvky”. Jeho dvě úžasné a vysoce uznávané knihy -Mnoho tváří Noma Bara a Negativní prostor – se staly důležité pro designový průmysl. Vystavoval po celém světě, včetně samostatných výstav v Londýně, New Yorku a Paříži.

Nomovi práce se staly známé a uznávané po celém světě reklamy, vyhrál různá oborová ocenění. včetně nedávno uděleného prestižního “Ocenění Žluté tužky” u D & AD Professional Awards 2012 se svojí sérií obalů Don DeLillo, vytvořenou s Londýnským dewsignovým studiem Nice That.

About The Author

Bára

Zabývá se reklamou téměř ve všech jejích podobách. Živí se jako grafik, copywriter, fotograf a reklamní poradce. Svět umění ji baví a fascinuje a tak dává dohromady to nejlepší a nejzajímavější, co se jí podaří najít, aby všichni se stejným zájmem našli to nejlepší na jednom místě.

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Pin It on Pinterest

Share This