Select Page

Iris Grace Halmshaw

Iris Grace Halmshaw

Teprve čtyřletá holčička Iris Grace Halmshaw je známá v uměleckém světě. A proč? Dokonce ještě před svými čtvrtými narozeninami prodala obrazy, které sama namalovala za £ 1,500 soukromým sběratelům. Působivý však není jen dívčin věk, ale také příběh. Dívka dva roky po svém narození byla diagnostikována jako autista. Není schopná mluvit, stresuje ji okolní prostředí a přítomnost ostatních dětí. Co ji uklidňuje, je umění. Obrazy, které si původně malovala jen tak, její matka ukázala přátelům. Ti se začali zajímat o jejich koupi a tak se rozjel zájem i u dalších kupců. Prodejem a vystavováním Irisiných obrazů se její rodina snaží zvýšit povědomí o autismu. Její obrazy jsou krásné, milé a kdekoho oslovily. A co vás?

Sunny Day

Sunny Day

Music at Sunrise

Music at Sunrise

Blue Water

Blue Water

a malá umělkyně při práci

e0714e96-1ab9-4a74-975e-539385904fe0její oficiální stránky najdete ZDE, kdyby jste měli zájem koupit nějaký obraz a podpořit jí, popřípadě si prohlédnout její další kouzelné práce.

About The Author

Bára

Zabývá se reklamou téměř ve všech jejích podobách. Živí se jako grafik, copywriter, fotograf a reklamní poradce. Svět umění ji baví a fascinuje a tak dává dohromady to nejlepší a nejzajímavější, co se jí podaří najít, aby všichni se stejným zájmem našli to nejlepší na jednom místě.

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Pin It on Pinterest

Share This