Select Page

Diamantové svíčky

Diamantové svíčky

Vánoce se blíží a já bych Vám ráda představila zajímavé řešení vánočních dárků pro letošní rok. Řešení, které je originální! Nově vzniklá značka Diamantové svíčky nabízí něco, co v České republice dosud nebylo – vonné svíčky s prstýnkem. Prstýnek je pečlivě zabalený a ukrytý ve vosku a dá se snadno vylovit, když kousek svíčky horkem plamínku roztaje. Prstýnky jsou různé. Najít můžete od bižuterie, přes stříbro, zlato a diamantové prstýnky.

Diamantové svíčky nabízí řadu různých vůní, od příjemné vánoční Vanilky, Kokosu a Skořice po netradiční Citrónovou trávu a Čisté prádlo. Všechny vůně najdete na jejich e-shopu http://diamantovesvicky.cz. Mají také facebookovou stránku (Diamantové svíčky, logo ve světle růžovém čtverečku), kde často zveřejňují akce a slevy.

Přijde mi to jako elegantní řešení dárků hlavně pro manželky, přítelkyně, maminky, dcery, babičky, sestry, tety a kamarádky. Vonné svíčky miluje každý a například s univerzální vanilkou se musíte trefit do vkusu každého. Natožpak, když obdarovaný ve svíčce najde krásný prstýnek, to jednoduše MUSÍ UDĚLAT RADOST. Každá svíčka je navíc ručně odlévaná a tudíž originál. Rozhodně vyzkoušejte!

About The Author

Bára

Zabývá se reklamou téměř ve všech jejích podobách. Živí se jako grafik, copywriter, fotograf a reklamní poradce. Svět umění ji baví a fascinuje a tak dává dohromady to nejlepší a nejzajímavější, co se jí podaří najít, aby všichni se stejným zájmem našli to nejlepší na jednom místě.

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Pin It on Pinterest

Share This