Select Page

DÁMSKÉ TRIČKO “The Sun”

DÁMSKÉ TRIČKO “The Sun”

Tak a dnes, protože už je neděle, bych měla přijít se svým kreativním článkem. Dlouze jsem uvažovala o tom, že Vám dnes předvedu své “šneky” k večeři, šunku se sýrem zabalené jako roláda v listovém těstě, nakrájené na kolečka a posypané kořením, nicméně jsem také, po dlouhé době, narazila na svůj rozpracovaný projekt “AN IDEA”. Takže dnes přináším tričko s názvem Slunce (The Sun), snad se bude líbit, a hodlám odložený projekt znovu probudit k životu a vdechnout mu trochu nové energie.

AN IDEA je moje stará láska, vím, že jsem se nejistě dopracovala k facebookové stránce, kde jsem to nakonec vzdala. Budu muset tedy nyní opravit i tu. Název jsem si ihned zamilovala a AN IDEA byla brzy naplněna kreativními grafickými motivy na trička, které jsem se snažila kreslit ve volném čase. Myslím, že i dnes, mezi všemi těmi vtipnými tričky zůstává originální. A že originální trička má každý rád, o tom svědčí i zájem, který na úplném začátku AN IDEA vyvolala. Je moje chyba, že jsem nápad na chvíli odložila a věnovala se dalším věcem. Chtěla bych se k tomuto “projektu” vrátit, protože si myslím, že si to AN IDEA zaslouží.

About The Author

Bára

Zabývá se reklamou téměř ve všech jejích podobách. Živí se jako grafik, copywriter, fotograf a reklamní poradce. Svět umění ji baví a fascinuje a tak dává dohromady to nejlepší a nejzajímavější, co se jí podaří najít, aby všichni se stejným zájmem našli to nejlepší na jednom místě.

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Pin It on Pinterest

Share This